Leden 2011

Sara Canning // Rozhovor o Jenně (pozor: spoilery!)

30. ledna 2011 v 15:09 | >>Vampire's girls<<..píše >>Werie |  Sara Canning-News
Jak je na tom Jenna? Bude stále sledovat okolí bez tušení, co se kolem ní děje?
Prozatím to zůstane tak, jak to je. A upřímně? Ani nevím, kdy se to dozví. Bylo by hezké to všechno vědět, ale je zábava být slepá. Nejen jako postava, ale já jsem ve věcích nadpřirozena trochu zmatená. Ale myslím si, že je to důležité pro náš pořad, abych zůstala slepá. Myslím, že Kevin a Julie to tak potřebují, aby aspoň některé postavy zůstali slepí. Protože ne mnoho z nich neví, co se děje. Takže si myslím, že Jenna má velmi důležitou roli, protože patří mezi ty slepé. Také proto, že její neteř a synovec se každý den potýkají s problémy s vlkodlaky a upíry a musí být fajn, přijít domů a zjistit, že je všechno jako dřív, že se mezi Jennou a jimi nic nemění. Tenhle vztah se nezměnil. Stále je tam napětí, kvůli osudu jejich rodičů. Je fajn řešit problémy, které se týkají jen jich, reality... Je to důležité, že ona zůstala stejná...

Jenna toho ví hodně o Elenině rodině. My zatím moc ne. Je možné, že se toho od ní dozvíme více?
Myslím, že ano. Rozhodně si to myslím. Viděli jsme, jak Jenna tajila pár věcí o Elenině rodině a zároveň se snažila do ní zapadnout.
To je velká věc. Jenna není Elenina matka a navíc nemá ani žádného otce, je na rodičovství úplně sama. Myslím, že toho uvidíme více, co nevíme, ale Jenna to ví.
Jenna bude možná trochu tajnůstkařit, protože ona toho ví opravdu hodně, i když tomu občas nevěří.

Celé interview najdete zde.

Ian o vztahu Elena + Damon

30. ledna 2011 v 14:50 | >>Vampire's girls<<..píše >>Werie
"On ji miluje až moc a vždy ji přinutí, aby na něj byla naštvaná, i když to nedělá schválně. Vždy jí na konci dne vyjadřuje svou lásku dost nevhodným způsobem. Ona k němu ale také něco cítí, jistý druh lásky," říká Ian Somerhalder.
"On se bude vždycky, vždycky, snažit zničit tu bariéru mezi nimi, kterou vytváří ona. Snaží se (zatím ne s moc velkým úspěchem), ale snaží se. Elena si také uvědomuje, že k němu asi něco cítí. Ve stejnou chvíli, kdy ona bourá své bariéry se o to stejné snaží i Damon."


The Vampire Diaries 2x10 The Sacrifice // Screencaps

30. ledna 2011 v 12:49 | >>Vampire's girls<<..píše ♥katie♥
Tak přidávám ještě dodatečně 2x10 The Sacrifice screen, protože jsme je vynechali :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries // Ranking the popular of series (3)

30. ledna 2011 v 10:40 | >>Vampire's girls<<..píše Damie
Po dlouhé dobe, tady  zveřejňuju tabulku nejoblíbenejších seriálu,podle toho jak si lidé prohlížejí jejich Facebook nebo Twitter.Samozřejme,The Vampire Diaries patří medzi oblíbene.Čísla v závorkách jsou pozice z předchozího týdne.The Vampire Diaries přeskočilo z čtvrtého místa na třetí.

1) Fringe (3)

2) Supernatural (1)

3) The Vampire Diaries (4)

4) Grey´s Anatomy (2)

5) Gossip Girl (7)

6) Bones (-)

7) House (5)

8) Chuck (8)

9) Castle (6)

10) Glee (10)

The Vampire Diaries // Message from Kat,Stefan and Damon

30. ledna 2011 v 10:29 | >>Vampire's girls<<..píše ♥katie♥
Tak to je bomba! :D Pokud jste viděli The Vampire Diaries 2x12 The Descent, což správní fanoušci určitě, tak jste si mohli všimnout scény kdy Alarik pošle Stefanovi číslo na Isobel.
A to číslo existuje! Ale musíte před to přidat +1 :)

Když zavoláte na číslo /+19193992507/ uslyšíte spoilerovou zprávu od Katherine, Stefana a Damona. Pokud vám to nebude fungovat tak jste to opsali špatně :D a nezapoměňte na to "+".

V celém článku: Překlad :) + Online k poslechu :)


Každý se má hold jinak... :)

29. ledna 2011 v 20:19 | >>Vampire's girls<<..píše >>Werie a Damie
Werie: Tak a jsem zase tady. Myslela jsem, že se z té školy snad pomátnu. Měla jsem mít jedinou dvojku na vysvědčení, ale všechno jsem to nakonec podělala a mám jich 8. Víte, co to je za hrozný pocit..? Každopádně je po vysvědčení a známky jsou uzavřený. No, jenže jsem včera chytla děsnou rýmu a nedělám nic jiného, než smrkám. Každopádně se do toho obuju a začnu přidávat články a Candids Paula. Tak se na to těšte.... 
PS: Ian je boží ;)*

Damie: Dneska byl asi jeden z nejúžasnejších dnú ♥ Byla jsem se učit jezdit na snowboardu a táta mi zajednal inštruktora. Myslela jsem si,co to bude za týpka, který nebude mít semnou trpelivost,ale byl úplne jinej. Chválil mne i když mi to nešlo, pomáhal mi a taky sme kecali o bárčem. Jakoby sme se poznali už déle než jen pár minut. Doufám že jsem ho neviděla naposled ♥ A abych se vyjadřila k tomu snowboardování xD...Co jízda tak to pád xD..Kolena to pekne shcytali a zadek taky xD..Ale fakt to stálo za to a už něco to vím,tak se budu zdokonovalovat a pak si ho nechám zase zaplatit,aby mne naučil co dále xD

Valentine´s project

PLEASE VOTE FOR VAMPIRE´S GIRLS


Song from Got Wood Preview

29. ledna 2011 v 19:49 | >>Vampire's girls<<..píše Damie
Tuhle písničku schání už několik lidí, protože je skutečne dobrá. Konečne (teda už včera) jsem zistila co je to za pesničku. Bohužel ješte enní jako mp3, jenom se dá nájit na webu jako live, což se nedá moc poslouchat,ale budiš.

Come Alive by Hanni El Khatib

The Vampire Diaries 2x12 The Descent // Online+cz titulky

29. ledna 2011 v 18:49 | >>Vampire's girls<<..píše Damie
Konečne. Včera jsem tenhle díl nahrávala na zkouknito,ale schválili to až teď tak ho tady máte. Kdo ho ješte neviděl, přeju mu ,ať si ho užije.

Valentine´s project // Delena

29. ledna 2011 v 17:19 | >>Vampire's girls<<..píše Damie
Zdravím všechny návštevíky tohoto blogu a taky fanoušky Deleny. Protože se blíži Valentín,dohodli sme se s Katherine, že uděláme menší společný projekt. Samozřejme, týka se to naší milované Deleny. O co jde?

O co jde?

Vy nám múžete poslat nějakou tvorbu s Damonem a Elenou: Blendy,Avatary,Přánička,Animace a všechno co vás jenom napadne. Múžete taky poslat přáni s kterým se vyfotíte,nebo se nahrát na kameru a poslat nám video,jak jim přejete krásneho Valentína.My pak tohle všechno dáme dokopy a zveřejníme to na Valentína.

Kam posílat?
Když chcete poslat vás výtvor nám,múžete na mail vd-online@seznam.cz
Katherine: tvd-katherine@centrum.sk
Je úplne jedno kam to pošlete, protože všechny výtvory dáme dokopy.

Nechce se vám?
Nechce se vám patlat s ničím z toho co se vám dali na výber? Tak jenom jednoduše napíšte do tohoto článku nějaké přání,nebo třeba proč by mněli být spolu. Diskuse je moderováná a budu tady zveřejnovat jenom přání .Všechno bude uveřejnené 14.2.2011.

Koněčne jsem doma!

29. ledna 2011 v 16:49 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Jsem doma !! Konečně !! Strašně sem se na všechny těšila a hlavně na moje holky, které tu udělali obrovský kus práce.. jsou prostě a jednoduše skvělý !!! lyžák sem si ale strašně moc užila bylo to naprosto bez chybičky ale stačilo mi to :D jem utahaná jak pes :D jdu kouknout jestli už je online The Descent a potom budu dovybalovat a spát :D:D ale připravte se na můj rychlý, zběsilý návrat :D:D

Eli
VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012