Únor 2012

The Vampire Diaries / Appearances / MegaCon / Gallery Update #67

29. února 2012 v 19:59 | >>Vampire's girls<<..píše Damie |  The vampire diaries-Appearances

19. února jsem zveřejňovala fotky z MegaConu, kde byli Joseph, Lauren a David. Pak se objevovaly i další fotky, ale s odstupem času a nechtěla jsem vám sem psát pořád články o nových fotkách, tak jsem chvilku počkala a přidala je teď najednou. Některé momentky fakt stojí za to! :D
vd-online_blog_cz68~40.jpgvd-online_blog_cz69~40.jpgvd-online_blog_cz70~41.jpgvd-online_blog_cz71~40.jpgvd-online_blog_cz72~39.jpg
Appearances (Together) >> 2012 >> MegaCon [34x]

BEST TV COUPLE - 7. kolo

29. února 2012 v 19:29 | >>Vampire's girls<<..píše Damie |  NEJLEPŠÍ PÁR TV

Už se ani nebudu omlouvat, protože si připadám trapně, že vždycky zapomenu dát nové kolo. Já vždycky hlasování sleduju a řeknu si ten den, že to udělám a stále nic. Každopádně chci říct, že pořadí bylo pořád stejné.

Vypadáva:
Takže hlasujte!Vypadá 1 soutěžíci s nejmenším počtem hlasů!
Kolo končí : 7. března 2012
!Soutěžící a hlasovací anketu zobrazíte kliknutím na celý článek!

FROM YOU ~ 14

29. února 2012 v 17:39 | >>Vampire's girls<<..píše Damie |  FROM YOU
Omlouvám se, že sem teď nezveřejňovala nové výtvory, které nám chodili na mail, ale vůbec jsem na to neměla čas. Takže zde jsou výtvory od -Damon-. Moc ti děkujeme, jsou krásne!
Máš něco co se týka The Vampire Diaries, nebo herců? Budeme moc rádi, když to zašleš na vdonline@seznam.cz

Elton John Oscar Party 2012 Best Dressed

29. února 2012 v 16:00 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch |  Nina Dobrev-News
Stránka hollywoodlife.com opět zveřejňuje novou ,,anketu" o to, kdo měl na Elton John Oskar Party 2012 nejhezčí šaty. V této anketě byla samozdřejmě nominována i naše Nina, která si vede opravdu výborně !
Bohužel, na prvním místě se drží Miley Cyrus, která byla v tento den taky velice nádherně oblečená, nutno podotknout. Nina jí však velice rychle šlape na paty! Nina má 44,61 % hlasů a Miley 44,72 % hlasů, takže můžeme vidět že je to opravdu velice vyrovnaný souboj.
Dále jsou v anketě nominovány světové hvězdy jako například Vanessa Hudgens nebo Katy Perry. Nikdo se zatím však ani nepřiblížil počtem hlasů ani k Nině, ani k Miley.
Hlasování je neomezené, takže můžete hlasovat kolikrát chcete.
Tak honem, pojďme podpořit Ninu :)

HLASUJTE ZDE !!


[ EDIT / 17:00 ] Nina vyhrává !!

The Vampire Diaries : 100% safe !

29. února 2012 v 15:39 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch |  The Vampire Diaries-News
Ano, už jsme vám říkaly, že CW vytvořilo seznam seriálů, u kterých se můžeme stále těšit na nové série. Taky jsme vás potěšily zprávou, že The Vampire Diaries je jedním z nich. Samozdřejmě jsme byli informováni o možné změně.Nedávno ale CW dalo na své webové stránky už hotový a neměnný seznam - a na nové série The Vampire Diaries se můžeme těšit !!


And what about Katherine ?

28. února 2012 v 17:20 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch |  The vampire diaries-Spoilers
Kdy se vrátí Katherine zpět do Mystic Falls?
Je nám líto, fanoušci, kteří si Ninu Dobrev zamilovali jako zlou a sobeckou upírku Katherine, ale zatím nejsou žádné plány ohledně toho, že by se měla vrátit do Mystic Falls. Vše se samozdřejmě může změnit, ale v blízké době ji v seriálu nečekejte.

Nina Dobrev & Ian Somerhalder - Love, love, love !

28. února 2012 v 17:09 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch |  The Vampire Diaries-News
Opět se objevují zprávy o nekonečné lásce Niny a Iana. Stránka wetpaint.com se rozhodla sdílet vše, co všichni viděli ohledně tohoto páru na After Party.

Opravdu se zdá, že Nina a Ian nemůžou být chvilkou u sebe, aniž by se přitom nedrželi za ruce. Samozřejmě , když vezmeme v úvahu atraktivitu obou, nemůžeme jim to mít za zlé !! Jak víme, je velké množství fotek našich hrdliček, ale jak uvádí několik hostů, kteří byli všude přítomni, nejednalo se pouze o ,,chycení za ruce před fotografy". Údajně Nina s Ianem ignorovali vše kolem sebe a soustředili se jen na sebe. Nina a Ian si svou lásku opravdu užívají :))

Another School Dance?

28. února 2012 v 16:44 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch |  The Vampire Diaries-News
Fanoušci školních tématických plesů se mají prý opět na co těšit! Producenti totiž hledají nové komparzisty na natáčení nového plesu, jehož scény by se měli natáčet jeden až dva dny. Nejspíš půjde o epizodu 3x20 - Do Not Go Gentle. Nejspíše půjde o tématický ples ve stylu 70.let. V seriálu jsme již mohli vidět dva tématické školní plesy - a to 50.léta z první série a 60. léta v sérii druhé. Proto se dá předpokládat, že tématem tohoto plesu budou 70. léta. Máme se na co těšit !!!

Daniel Gillies / Appearances / Hollywood Domino Gala / Gallery Update #2

27. února 2012 v 19:59 | >>Vampire's girls<<..píše Damie |  Daniel Gillies - App&Candids

23. února se Daniel a jeho manželka Rachael Leigh Cook objevily na 5. výročí Hollywood Domino Gala. Oba vypadali kouzelně. Nevím, jestli mám více závidět Rachael, že má tak hezkého muže, nebo Danielovi, tak krásnou manželku.
vd-online_blog_cz28~108.jpgvd-online_blog_cz29~103.jpgvd-online_blog_cz30~100.jpgvd-online_blog_cz31~96.jpgvd-online_blog_cz32~94.jpg
App&Candids >> Daniel Gillies >> 2012 >> 5th Annual Hollywood Domino Gala

How was Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party?

27. února 2012 v 17:40 | >>Vampire's girls<<..píše Eli |  The Vampire Diaries-News

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Katerina Graham a Torrey DeVitto se zúčastnili akce, kterou pořádala nadace Eltona Johna - Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party. Účelem této akce bylo věnovat peníze z vydražených věcí na boj proti AIDS.

Hosté přijeli na Academy Awards Viewing Party a po přípitku následovala slavnostní večeře a pak zahájení 84. ročníku Oskarů. Tento rok šéfkuchařka Cat Cora připravila luxusní večeři o pěti chodech. V menu byli například jehněčí karbanátky v jogurtu, smažené na malém množství tuku, okoun s citrusovým kuskusem nebo piquillo se šafránovou omáčkou. Jako dezert byl podáván čokoládový pudinks ovocem.

V průběhu vystoupili hvězdy The Vampire Diaries i na jeviště a pomáhali s dražbou. Nina a Ian v průběhu akce informovali na twitteru stav vydělaných peněz.

@ninadobrev - Na Oskarové party Eltona Johna! Jen na začátku hned 80 000 dolarů za vydražené "upíří kousnutí"! Wow!!

@iansomerhalder - Vydražené "upíří kousnutí" za 80 000 dolarů ode mě a Niny!!

Hlavními cenami na akco byl vstup do zákulisí natíčení The Vampire Diaries a večeře s Eltonem Johnem a Davidem Furnishem. Vanity Fair Oskar předložili neuvěřitelných 230 000 dolarů. Můžeme tedy prohlásit, že tato akce byla velmi úspěšná!
VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012