Diary

The End...

2. listopadu 2013 v 19:52 | { VD-O Girls } píše ...Katie

Je mi to fakt líto :/ ...blogovat mě strašně baví..ale prostě, nemám na to moc času a sama jsem to nestíhala. Tedka jsem aspoň sehnala Carrie, ale zase tu jsou další problémy...např. že nám nefunguje gallerie už od uterý.
Je to v háji..snažila jsem se to nějak obnovit, od té doby co toho nechaly ostatní adminky, ale blog už nikdy nebude jako býval:( ...Hlavně už je strašně moc blogů o TVD a pořád přibývají jak koukám :)
Aspoň mohu odejít s dobrým pocitem. Mířím tím k některým komentářům od vás...jako, že jsme byly nejlepší blog o TVD, že jste sem rádi a pravidělně chodili, jeden z prvních blogů o TVD, že se vám líbí naše grafika atd :)
To potěší, DĚKUJEME:)
Jinak blog rušit nechci, přece jenom je to kus práce...co tu najdete..najdete, ale novinky už bohužel ne.
Stále tu můžete stahovat naše layouty » TADY
Najdete tu přehled všech epizod, epizody s cz dabingem, videa, info o knížkách » TADY
No, prostě co je v horním menu za odkazy a popřípadě gallerie, jestli se zprovozní:)
Ikdyž s blogem končím, pořád zůstávám věrným fanouškem seriálu! :)
A Jménem všech adminek co tu kdy byly se loučím..
JSEM TEĎ SPOLUADMINKA NA : http://hannah-montana-twilight.cz
..tak mě tam můžete najít:)

Diary 108

26. prosince 2012 v 14:26 | { VD-O Girls } píše ... Eli
Ahoj všichni :)

Co si budeme povídat, na blogu je teď mrtvo, jak už jste si určitě všimli.. Omlouváme se, že omluva přišla až takhle pozdě, ale je toho teď opravdu moc, navíc vánoční prázdniny nějak nepomáhají, protože jsou přece Vánoce a to jsou podle mě svátky rodiny, klidu, pohody a ne internetu a blogu :)

Doufám, že se hlavně naše spřátelené blogy nezlobí, že neobíháme, je nám to moc líto.. Bohužel si nejsme ani já ani Damie s Bathie jisté, kdy budeme schopny zase normálně pracovat. Mysleli jsme si, že prázdniny pomůžou, ale jak vidíte, taky toho stejně máme dost, já mám navíc na konzervatoři v lednu pololetní zkoušky z nástroje a musím se docela dost intenzivně připravovat, nechci si hned první rok pokazit špatnými známkami.

To je zatím asi všechno, doufám, že jste si naplno užili svátky a že skvěle oslavíte nový rok !! Snad se zase brzy vrátíme a budeme fungovat, plánuji opět nějaký nový layout, něco už mám trochu rozdělaného a pak to tu snad zase poběží :) Tak se mějte krásně a užívejte si prázdnin, dokud jsou, neseďte u počítačů a vyražte do světa :) :P

Eli

Diary 107: Jsem nemocná..

16. září 2012 v 8:56 | { VD-O Girls } píše ... Eli
Ahojky všichni.. jsem na strašně pomalým netbooku, který mi nenačte ani obrázek.. Jen jsem se vám chtěla omluvit, že tu teď možná tak týden, dva nebudu.. Včera jsem jela do nemocnice a našli mi zánět ledvin, strašně mě bolí záda a mám horečky, takže nějaké sezení u počítače, pokud to nebude notebook nepřichází v úvahu. První dny tu nebudu určitě.. Jsem strašně unavená a po 10ti minutách nějaké činnosti vždycky odpadnu.. :/ až mi bude líp, tak mi snad táta dá nějaký rychlejší notebook a třeba něco přidám.. Moc se omlouvám holkám, že jsou tady na to všechno sami a že nic nedělám.. Minulý týden to bylo hodně kvůli škole a když jsem chtěla konečně začít zase fungovat, tak jsem nemocná.. ://

Nejlepší na tom všem ale je, že ve čtvrtek mám hrát na moc důležitým koncertě, který budu muset odvolat a v pondělí mám strašně moc důležitou zkoušku orchestru kvůli natáčení CD koled, na které budu taky chybět, takže jsem mírně řečeno v háji.. :/

Doufám, že si užíváte školu, pokud to jde, protože já si jí užívám moc. Držte mi prosím prosím palce ať se mi to nezhorší, abych se mohla co nejdřív vrátit :)

Eli

FACEBOOK VD-ONLINE.BLOG.CZ

14. září 2012 v 18:09 | { VD-O Girls }

Diary 106

2. září 2012 v 16:07 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Ahojky všichni :)
Zítra je škola, těšíte se? Já nehorázně! V pondělí jsem byla na schůzce, na konzervatoři mám školu jen tři dny, navíc jelikož jsme všichni ve třídě ze stejného města a hrajeme na různých koncertech, tak se známe všichni navzájem, tak to pro mě nebude aspoň přechod do cizího prostředí, za což jsem nesmírně ráda :)
Jinak, dneska jsem nic neudělala, chtěla jsem udělat jeden lay z objednávky, ale po 10 minutách jsem vypla photoshop, protože vypadal katastroficky! :/ Dneska se mi nějak nic nechce, asi se podívám na film, připravím si věci, naleštím flétnu, ořežu tužky a pak sem možná ještě zavítám.. Třeba udělám nějaké rozvrhy hodin, nebo tak, ale nic neslibuji.. Všechny layouty jsem nastavila, pokud dneska nějaký nedodělám a nebude napsaný v objednávkách v menu, tak nikdo lay nečekejte, prosím :) ten první týden to bude honička, navíc ve čtvrtek jedu na soustřeďko učit prnďata na flétny, takže uvidíme, jak tu budu :)
Užijte si zítra první školní den a přeju pevné nervy těm, co jdou ma střední, na vysokou, nebo nastupují na jinou školu, ať vám všechno vyjde a ať máte příjemné učitele a spolužáky :)

Eli

Diary 105

20. srpna 2012 v 20:12 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Ahojky.
Chci se omluvit, protože momentálně tento týden navštěvuji letní hudební kurzy, na kterých jsem s kamarády celý den a hrajeme na nástroje, takže nevím, jak tu budu..
Nehodlám se kvůli blogu ochudit o aktivity s tím spojené, takže mě tu spíš nečekejte.. Kurzy končí v pátek, tak kdyžtak pak, ale to se pojedu podívat na svého nově narozeného bratránka.. :)

Eli

Diary 104

15. srpna 2012 v 22:34 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Ahojky všichni, to jsem zase já, Eli :)
Jsem moc ráda, že se to tady zase rozjelo, mám z toho dobrý pocit :) upekla jsem si toho teď na sebe docela hodně :) rozhodla jsem se teď více otevírat objednávky, přeci jen spousta lidí touží po layoutech a taky jsme se rozhodli, že konečně uděláme tu rubriku Mystic Falls, která v našem horním menu nekliká už asi po tři různé layouty. Čeká nás tedy sepisování informací o charakterech, které jste už tady mohli letmo zahlédnout, ale také spousta dalších věcí souvisejících s Mystic Falls, které si zatím necháme pro sebe :) Jediné, co vím je, že snad žádný blog co znám nemá to, co budeme mít všechno my, takže se opravdu těším :) Jinak s flétničkou toho mám teď taky hodně, čekají mě příští týden hudební kurzy, tak jsem zvědavá, jaký to bude. Předpokládám ale, že se domu budu vracet až navečer, tak uvidím jak budu blog stíhat. Tenhle víkend se pojedu podívat za babi a dědou, kteří počítač mají a velmi dobrý, ale jelikož má být tento víkend hezky, nehodlám ho prosedět v paneláku u počítače a asi pojedeme na nějaký výlet a taky něco udělat na zahrádku. Přijde mi, že letos utíkají prázdniny obzvlášť rychle :) Na konci června jsem si myslela, že se nedočkám dovolené v Chorvatsku a už mám měsíc v Chorvatsku za sebou :)
To je ode mě snad vše, hlavně si teď UŽÍVEJTE PRÁZDNIN, protože zase tak rychle nebudou :)

Eli

P.S. - jinak jste si asi všimli nového layoutu :) doufám, že se vám líbí, dala jsem si s ním docela práci :) budu ale ráda za každou připomínku, kritiku, cokoliv, pokud to ale bude slušně napsané :)

Diary 103

10. srpna 2012 v 13:55 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Ahoj všichni, tady Eli :)
Je mi moc líto, že tu teďka hodně nejsem.. jak jste viděli, přidala jsem jen jeden layout, ten už jsem měla v PC o něco déle.. Koukám, že jediná jakžtakž aktivní je tu Bitch, která přidává teď hlavně svou grafiku. Chtělo by to doplnit novinky.. něco s tím zkusím udělat snad, ale nevím nevím.
Příští rok nastupuji na konzervatoř a všichni víte, jaký je blog žrout času (samozřejmě když se mu chcete věnovat). Stejný "žrout času" je i studium konzervatoře. Ráda bych seděla odpoledne 4 hodiny u počítače a dělala pro vás designy a přidávala novinky, ale teď budu muset 4 hodiny hrát. Uvidím jak to zkloubím dohromady, snad to nějak půjde :)

Užívejte si prázdniny :)

Eli

Diary 102

18. července 2012 v 2:15 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch
Zdravím. Pamatuje si na mě ještě někdo? :D
Jak jsem si všimla, všechny adminky zde píšou něco na "omluvu", tak já se tedy přidám taky. Jsou prostě prázdniny, léto, teplo, kamarádi, koupalište .. a na blog? Není čas a ani chuť, protože proč prosedět celé léto u počítače a neustále aktualizovat všechny zahraniční stránky pro nové a nové informace,
když je venku tááááák krásně? Kdo prosedí celé léto u internetu? No já teda ne! :DMyslím, nebo spíše doufám, že na začátku školního roku se to všechno zpraví a všechno se vrátí do starých kolejí, protože by byla opravdu škoda nechat tady tehle blog jen tak "ladem"...
Ještě mám pro vás všechny jednu malou prosbu, prosím, dejte prosím všichni like na mojí facebookové stránce. Zabere vám to opravdu pár vteřin/minut :)

KATHERINE PIERCE SK/CZ

Každopádně - užívejte si prázdniny dokud můžete, protože za 47 dnů je zase škola ! Brrr ...
xoxo, Bitch

Diary 101

15. července 2012 v 16:17 | >>Vampire's girls<<..píše Bathie

Ahojte :) Ako som si všimla, Damie&Eli pridali článok, v podstate o tom prečo tu nie sme. Nechcela som tam dopisovať, keďže to je ich článok, písali ho spolu a ja vám chcem povedať niečo úplne iné ... Btw, aspoň si prečítate túto ľubozvučnú slovenčinu jak še patrí! :D
Takže v prvom rade, áno, na blog teraz veľmi nepridávame. Môj dôvod je taký že pred 2 rokmi som chcela byť adminka na jednom blogu. Adminka odišla a tak mi zverila blog ako čestnej "fanúšičke" na 2 mesiace. 2 mesiace robenia grafiky a každodenného starania sa o to ako sa len dalo, zanedbávala som kamarátov,rodinu, všetkých. Ani som si neuvedomila a už bol september. Adminkou som sa stala a dnes napr. ten blog vôbec nenavštevujem lebo sa hlavná adminka naňho vykašlala. A aj na mňa. Teda odvtedy nechcem premrhať ani len jedno leto, hoci na počítači som dosť, nie vždy mám internet tak robím čo ma baví keď sa nedá nič iné. Grafiku,poviedky a dopisujem svoju knihu :) Preto počúvajte, choďte von a bavte sa, lebo /prepáčte že to hovorím takto na rovinu/ ale blog tu nebude navždy, ani nič iné, ale leto je len jedno! Leto musíte prežiť naplno, o blog sa potom staráme neskôr, a aj keby nie, tak čo :) Odkedy sa zrušila 3 séria aj tak tu chodia len pravidelní fanúšikovia a affs. Hoci ja tu pár vecí podopĺňam, neviem ako to budem stíhať, takže žijte, bavte sa a v septembri-októbri sa vidíme s novou sériou, novou chuťou do blogu a zlepšíme sa o 200%, to viem :)
-UPDATE-
prepáčte, že som Nina's best outfit zanedbala... Keď som chcela pridať tak sa vždy objavili nejaké novinky atď, potom bolo finále tak sa tu makalo okolo toho, a všetko sa nahromadilo. Pred prvým kolom som chcela len napísať že FOTKY-OUTFITY Z PHOTOSHOOTOV NEPLATIA.
Ak ste v súťaži, tak mi napíšte komentár prosím že o tom viete a kto nevie tak ho obehnem, ďakujem
Bathie
 
 

Reklama
Reklama

VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012