The vampire diaries-Interview

The Vampire Diaries // Julie Plec talking about blood-sharing and more.

21. října 2012 v 9:59 | { VD-O Girls } píše ... Eli
• Proč je Elenino pití Damonovy krve takový problém?
"Je zde taky trochu poukázáno na kinhy, ale hlavně jde o zvyky upírů obecně. Pokud se na to obrazně podíváte, je to velmi intimní výměna tělních tekutin. Takže tomu můžeš přičíst, co chceš." říká Plec. Takže se to dá přirovnat k upířímu sexu, nebo bychom neměli zacházet tak daleko? "No je to jako upíří nahé mazlení." směje se Plec. Má to nějaké vedlejší účinky? "Ne. Elena neví, co dělá, ale Damon to ví sakra dobře. Tohle je rána pro Stefana : Pro něj to něco znamené.

• Kdy se dozvíme význam Connorova tetování, které viděl Jeremy, ale Matt ne?
"Zjistíme, co je to tetování zač a co znamená ke konci 4. epziody."

• Rozplakala vás taky finální scéna s duchem Alaricem sedícím u svého hrobu s truchlícím Damonem?
"Ano. Plakala jsem, když jsme to dotočili. Plakám vždy, když to vidím." říká. "Matt Davis mi strašně chybí, jako všem v celé show. Tohle byla příležitost, jak mu ukázat trochu lásky a říct mu tím, že na něj nikdy nezapomeneme a že bude mít vždycky v Mystic Falls svůj domov." Dokážete nám říct, jestli Alarica ještě uvidíme? "Nemám ponětí. Ale určitě by to bylo hezké.

• Elena je zpátky ve škole. Jak jí to půjde?
"Nebude to dobrý." říká Plec. "S touto epizodou máme docela zábavu, protože musíme natočit nepříjemné věci od vlivné dívky, což neděláme moc často, protože v této show na střední škole netrávíme tolik času. Dostáváme se do spárů společenské politiky střední školy. Elena je jen horskou dráhou hněvu, nepřátelství, soucitu a smutku. Sledovat Rebeku, jak jí vytáčí do extrémů dostává Elenu do poměrně temných míst.

Nina Dobrev about The Vampire Diaries and Elena as a vampire

13. května 2012 v 19:46 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Nina se pro hollywoodlife.com vyjádřila, jak se cítí teď, když bude Elena také upírka :)

O Eleně jako upírce
Určitě uvidíme clý průběh proměny v upírku. Nehodláme to přeskočit, jako jsme to udělali s ostatními. Proměna v upíra, všechno co vnímáte, se násobí... Víme jaká je Elena : Má své morální pravidla, dohlíží na ostatní.. Takže jaká bude Elena, až se jí všechny tyto city ještě znásobí?

O Elenině vztahu s její nejlepší teen kamarádkou čarodějkou, když je teď upírka
Jejich vztah kvůli tomu bude asi hodně napjatý. Její nejlepší kamarádka, za kterou vždycky bojovala a chránila ji, je teď tím, proti čemu právě vždy bojovala. Bude to zajímavé.

O fanouškovské reakci, že si Elena zvolila Stefana, místo Damona
Trochu si pak připadáte, že jste polovinu lidí zklamali. Ale to se stane vždy. Je to součástí příběhu. Myslím, že v nějakém bodě, nebo během celé série jsme jim dali to, co chtěli, takže si myslím, že se jejim přáním nějak nevyhýbáme.

O stýskání se po člověčí roli, když je Katherine taky upírka
Líbí se mi hrát jednoho upíra a jednoho člověka, protože tak dostanu to nejlepší z obojího a mám spousta možností. Ale také to pro mě bude jiné a bude to pro mě výzva. Bude to větší zábava a tak trochu objevování nového světa.

The Vampire Diaries // Julie Plec Q&A on Twitter!

4. dubna 2012 v 16:50 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Julie Plec už si zvykla na to, že se jí fanoušci pořád ptají na nejrůznější spoilery... na některé někdy i odpovídá, takže tady máte první dávku spoilerů od Julie Plec :)

Je promo k epizodě 3x19 pravivé? Nebo jste všechny ty scény dali pryč. CW miluje propagování věcí, které nikdo neuvidí :(
Julie : Tak na 90%... Fragmenty, které tam určitě vidět chcete, tam budou.

Když spolu Stefan a Elena nejsou, moc to zraňuje mé city. Jen podotýkám.
Julie : Za několik týdnů uvidíte i pěkné chvilky. Vaše trpělivost se vám vyplatí při tanci na plese 20. let.

Pokud nebudou Delena scény, zabiju Vás!
Julie : Dovolte mi, abych dělala všechna rozhodnutí o půrběhu děje ve strachu o svůj život.

Budou mít Damon a Elena také nějaké důležité momenty na plese z 20. let? Nebo jen ve 3x19?
Julie : Budu citovat Caroline ve 3x20 : "Koukám na the Bacheor. Teď e na řadě Stefan."

Znamená promo k 3x19 pro Damona a Elenu hodně?
Julie : Znamená to hodně.

The Vampire Diaries // Interview with Robert Ri´chard for OLOGY

31. března 2012 v 14:30 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Robert Ri´chard (Jamie) poskytl interview pro OLOGY.COM o TVD :)

OLOGY : Je trapné, že jsme zmínili, že jsi známý ze show Nickelodonu - Cousin Skeeter?
Robert : Ani náhodou! Miluji tu show. Je v tom celé mé dětství!

OLOGY : Jaké to je, být v televizi už tak dlouho?
Robert : Je to fajn. Zatím jdu dobrou cestou. Mám rád ten fakt, že rostu a zraji a cítím se jako publikum, které mě zná už od dětství. Roste to se mnou. Takže je fajn mít na programu stejné věci jako od malička.

OLOGY : Takže, co tě přivedlo do The Vampire Diaries?
Robert : Jeden telefonát, vlastně! Chcete přijet do Atlanty a natáčet The Vampire Diaries? Řekl jsem : "Samozřejmě. Proč ne? " Tato show je fantastická! Má to opravdu pevné publikum, je to ostrá show a je to napínavé a sexy. Je to jedna z věcí, na kterou teď chtějí koukat všichni, mladí i staří, a chci být této show součástí.

Persia White for OLOGY.com about Abby, TVD and more

2. března 2012 v 20:09 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Persia white poskytla interview pro server OLOGY.com o The Vampire Diaries a Abby.

Abby a Bonnie nepřestávají rozvíjet svůj vztah : "Je úžasné sledovat, jak se ten vztah vyvíjí." řekla Persia White

Abbyina historie je určitě součástí většího obrazu : Ta krásná věc na The Vampire Diaries je, že když se naučíte něčí historii, získáte lepší přehled naprosto o všem. Historie každého přichází do hry : u Abby uvidíte, že je v show klíčovým faktorem a myslím, že je vzrušující sledovat její charakter růst.

Může se i nemusí snažit o to, získat svoji sílu zpět : To je to, co jsme potřebovali hlavně vědět, protože by bylo dobré, kdyby byli ve městě dvě mocné čarodějky, pokud jsou ovšem spojenkyněmi. Nebylo by to dobré, kdyby byla Abby sobecká a jednala pouze ve svém zájmu. "U ní je velmi tajemná budoucnost a je to krása! Budeme muset zjistit, co se s tím stane!" varuje Persia

Pořád se vyrovnává se sovjí minulostí : "Víte, je zajímavé hrát někoho, kdo opustil své dítě." říká Persia "Abby se uvnitř potýká s pocitem viny. Ale myslím, že o tom ta show je... myslím tím, že to není jen o upírech a čarodějkách, ale hlavně o lidském propojení a pocitech. Padáme, dostaneme se zpátky, znovu uděláme stejné chyby. To je lidské.

Návrat The Vampire Diaries nás nezklame : Persia slibuje "Jedno extrémní, šokující překvapení, které jsem si zamilovala! Věci, které jste prostě nečekali ; uvidíte spousta kouzelných obratů a zvratů!"

Torrey Devitto interview with The Insider

2. března 2012 v 19:09 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Insider : Přišlo ti srandovní, že kazeta s nahrávkou ve které je Melissa byla tak úzce časově svázána s Meredithinou scénou s pistolí v The Vampire Diaries?
Torrey : Že, jo? Samozřejmě to nebylo plánované, ale vyšlo to dokonale! Strašně lidí mi tweetuje a ptá se mě, proč vždy hraju takovou blíznivou psychopatickou, divnou ženu! Myslím, že je to teď moje hobby!

Insider : Tak začněme s Mellissou - na co se těšíš, co budou moci vidět fanoušci v následujícíh epizodách?
Torrey : Okolo ní se bude teď dít spoustu zajímavých věcí. Jak vždycky říkám, její vztah se Spencer je zajímavý už sám o sobě, ale po tom, co jí viděli na té videonahrávce, půjdou věci jiným směrem, který se myslím bude lidem líbit. Věci se budou více rozvíjet a bude s tím přicházet více šoků a otřesů. Je toho ještě tolik, co jste neviděli. A je zajímavé sledovat, jak Melissa a Spencer zvládají věci, které přicházejí - uvidíme, jestli je zde něco víc než sesterská rivalita, jak si všichni mysleli.

Insider : Jaké to bylo, když ti řekli, že Melissa bude vtáhnuta do záhady Alisoniny vraždy?
Torrey : Nevím nic, dokud nemám scénář ve svých rukou. Pořád se ptám a nikdo mi nechce nic říct. Takže jsem byla stejně překvapená jako y, když se Melissa v tom videu objevila. Ale miluju to. Jako pro herečku je pro mě velká zábava hrát postavu, o kolo které se točí nějaká záhada. Nikdy nechcete hrát nudnou postavu - a v normálním životě nejsem podezřelá z vraždy, takže je super hrát nějaký protiklad. Kvůli Melisse chci vědět, jak bude show pokračovat, protože od té doby, co show začala to s ní lítá pořád nahoru a dolů.

The Vampire Diaries // Ian, Joseph and Zach in Interview with OLOGY.com

3. února 2012 v 16:49 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Ian Somerhalder, Joseph Morgan a Zach Roerig poskytli interview o The Vampire Diaries ology.com... mluví zde o všem možným.. o Eleně, o milostném trojúhelníku Stefan-Damon-Elena a o Klausovi...


OLOGY : Mezi tím, co se děje mezi Damonem a Stefanem ohledně Eleny, myslíte si, že je v nich již méně zla?
IAN : Myslím, že je jim z toho oboum mizerně.
JOSEPH : No, myslím, že v realitě, to, co oba za svůj život udělali je neodpustitelné, ne? Ani jeden z nich nemůže říct : "Ok, přes to se přeneseme." Stefan se přece snažil s Elenou jezdit po tom mostě.
ZACH: Myslím, že je vždy bude chtít mít okolo sebe, protože je pořád miluje... ale nemyslím si, že jim ještě někdy bude věřit.

Nina Dobrev // Interview for Nylon Magazine 2012

30. ledna 2012 v 16:20 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Natáčení více filmů
"Chtěla bych se stát jiným člověkem a to mi filmy dovolují. Chci být někdy punk, někdy roztomiloučká a někdy závislá na drogách! Je tu tolik věcí, které mohu prozkoumat... Někdy budou jako "Ona není dostatečně normální", nebo "Ona není dostatečně nervózní.." To mě frustruje. Připadám si jako vybílené plátno a přála bych si, aby byli lidé více ohleduplní.

Kočičí mazlíčci
"Řekla bych o sobě, že jsem "kočičí žena", protože "kočičí dáma" zní, jako bych byla o 500 let starší..miluju své chlupaté kamarády. Dokonce jsem si udělala i kalenddář na rok 2012. Jmenuje se "Moje kočičky : Chlupatý romanťák". Kočky se ke mě stěhují. Jsem si jistá, že jsem v minulém životě byla kočkou."

Bývalý kolega z Degrasii - Aubrey Grahamovi
"Byl tak sladce roztomilý. Je pro mě téměř k neuvěření, že je teď rapper a sexy symbol světa. Pamatuji si, jak jsme byli v autě, jeli na party, zpívali jsme si s rádiem a pamatuji si, že někdo řekl : "Není to ten Drake?" a já jsem řekla : "Kdo je proboha Drake?"

Jaké je být opravdu slavná
"Můžu prohlásit, že mě nezajímá Angelina Jolie, Brad Pitt a jejich rodina. Je to něco, za co bojujete. Chete to udržet v soukromý a tajnosti."

The Vampire Diaries // Inteview with Nina Dobrev for Assignment X

11. ledna 2012 v 15:49 | >>Vampire's girls<<..píše Damie
A: Když jsi byla obsazena jako Elena, vědela jsi, že budeš také hrát svoji dvojníčku, upírku Katherine?
Nina: Ne, nevědela. Vědela jsem, že budu hrát Elenu, která je sladká, zdravá dívka v tragické situaci a pak jsem zistila že budu hrát i Katherine, která je bláznivá a psychotická, ale je to skvělé. Byl to velký skok.

A: Vzhledem k tomu, co se stalo Katherine a Eleně, kterou máš raději?
Nina: Ne, nemám žádneho oblíbence, protože když se nudím s jednou postavou, druhá vstoupí do mého života. Hraji jí, pokud mě nepřestane bavit a pak jdu hrát druhou. Takže jsem v dokonalé rovnováze. Je to ideální situace - hraju obě. Mám Stefana i Damona. Damon je obvykle špatný špatný a Stefa dobrý, ale pak si to vymění. Takže mám oba a jsem šťastná.

A: Baví tě více hrát v této serii se špatným Stefanem a měkčím Damonem?
Nina: Ano, protože se jim totálně otočili role! Stefan je teď průměrný chlap a Damon se stáva hrdinou a Elena si všíma obě strany a bere je do úvahy, když s nima jedná.

A: Hodně mužských herců říka, že jedna z věcí, která je dostala k herectví byla zábava z dělání bojových scén. Když jsi uvažovala o tom, že se staneš herečkou, doufala jsi že, "Možná někoho udeřím nebo pokoušu?"
Nina: Myslím, že sledování filmů Angeliny Jolie, je vždy nějakým způsobem inspiritaivní a úžasné. Kluci v téměř každé epizode s někým bojují, ale u nás žen to závisí od konkrétni epizody. Ale je to opravdu skvělé! Vzpomínam si na to, když jsem koukala Tomb Raider a právě tam je žena, která bije všechny kluky. Je to posilujíci.

A: Co bys nejraději chtěla, aby lidé vědeli o The Vampire Diaries v tomto roce?
Nina: V The Vampire Diaries jsou teď nové postavy, dynamika se změnila, a je to něco nové, ostřejší, jiné, vzrušujíci a opravdu cool.

The Vampire Diaries // Torrey Devitto Interview

14. prosince 2011 v 19:19 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Q : Právě jste dotočila 4 epizody The Vampire Diaries. Je Mary stále živá a má se v Mystic Falls dobře?
Torrey : Ano. Ještě jsem nedostala oficiální datum, kdy moje role v seriálu skončí. To vypadá, že z hosta by mohla možná být stálá postava. Když se přidáte k této show, už jen čekáte, kdy vaše postava dostane datum smrti.

Q : Jaký je Váš charakter?
Torrey : Je to doktorka, která se seznámí s Alaricem. Zajímá jí, jak dokázal přežít nehodu a ze začátku jí zajímá hlavně s doktorkého hlediska. Najdou mezi sebou ale úzké propojení a brzy se o něj nebude zajímat jen z lékařského důvodu.

Q : Jaké to je na natáčení The Vampire Diaries?
Torrey : Pracovala jsem tu už z hodně lidmi, ale nejvíce s Mattem Davisem. Je s ním velká legrace. Je to velmi dobrý herec a ještě je velmi milý. Všichni jsou tam strašně milý, respektující a vše jde jak po másle. Nějaké zakázky jsou vždy jen plné stresu a negativní energie, ale v tomto obsazení nejde cítit se špatně. Oni jsou opravdu, opravdu, opravdu skvělý.

Q : Má Mary nějaké nadpřirozené schopnosti?
Torrey : Je člověk. Myslím, že show je už všemi těmi upíry, vlkodlaky a hybridy úplně zblázněná. Myslím, že potřebují někoho, kdo je prostě jen a jen doktor. Je to jako být jediná normální mezi všemi těmito charaktery. Je to celkem hustý.
 
 

Reklama

VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012