The vampire diaries-Other

Kalendář The Vampire Diaries 2013

13. září 2012 v 19:19 | { VD-O Girls } píše ... Damie
Asi si pamatujete na nové promo fotky, které se nedávno objevily a psala jsem vám k nim, že jsou z kalendáře pro rok 2013. Tak tenhle kalendář je v prodeji už i v České Republice (objednáva se to z Velké Británie), konkrétně na stránce curepink.cz a stojí jenom 219,- Kč, Když klikenete na obrázek, hodí vás to přímo na ten kalendář. Dodací lhůta je přibližně 21 dní, ale u kusového prodeje je to jinak, ale to se už dočtete na stránce.

ZASNÚBENIE ♥

24. července 2012 v 1:37 | >>Vampire's girls<<..píše Bathie
Niektorí z vás o tom možno nevedeli, a keďže to ešte nebolo oficiálne potvrdené, nedávala som to tu.
Ale IAN & NINA sa zasnúbili!♥ Ian požiadal Ninu o ruku po skončení 3. série, a práve Nina to včera/predvčerom spomenula v rozhovore s niekým na Teen Choice Awards. Započula to jedna televízna reportérka, ktorej sa z toho bohužiaľ nepodarilo urobiť reportáž keďže Nina sa ponáhľala za ostatnými. Čo však je isté, že svadba bude :)

čo dodať? ↓

no a ja teraz nahrávam všetko čo nám chýba :) asi ako prvé nahrám TCA, pretože to je najnovšie a tie fotky fakt treba :D ospravedlňujem sa ale som nato sama :)

The Vampire Diaries // CW Summer Sizzle Preview 2012

16. června 2012 v 9:26 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Objevila se nová upoutávka na léto s CW :) objevují se tam i úržky z různých dílů TVD :)

The Vampire Diaries // Mystic Grill in Fire?

12. května 2012 v 11:20 | >>Vampire's girls<<..píše Eli
Dnes na twitter Julie Plec jeden fanoušek poslal tuto fotku, kde Mystic Grill hoří.. Julie Plec se k této fotce zatím nevyjádřila, takže není jisté, jestli je to opravdu jen součástí natáčení.. doufejme, že ano.

3x21 - Klaus trying to get into Gilbert's house

7. května 2012 v 14:05 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch
Neříkejte mi, že jsem jediná, která se naprosto zamilovala do této scény..
aneb. : Ten divný moment, kdy začne hybrid házet do baráku kusy plotu, vy se snažíte uhýbat a váš bratr si leží pod linkou a telefonuje s někým, kdo má být mrtvý.. :D:D:D

5 Reasons Why Klaus Will Not Dead

8. dubna 2012 v 9:17 | >>Vampire's girls<<..píše Bitch
Nedávno bylo skončeno natáčení třetí série, což znamená, že je na čase pomalu otevírat a odhalovat tajemství série čtvrté. Mnoho fanoušků se však zajímá jen o jedno : KLAUS. Zabije výkonná producentka seriálu Julie Plec jednoho z nejvíce sey padouchů všech dob, nebo najde cestu jak jeho život prodloužit? Zde najdete 5 důvodů proč by Klaus neměl umřít !!

1. JE AŽ PŘÍLIŠ MOCNÝ - Ne jen proto, že je Klaus původní a je ještě k tomu hybrid. Klaus má na své straně i své dva velie nebezpečné a oddané sourozence ( Rebekah a Kol. Elijaha mezi ně řadit nemůžeme, protože vlastně ani nevíme na čí straně on vlastně stojí ). To je tedy děsivé už samo o sobě, když uvážíme, že Rebekah je schopna prakticky čehokoliv a zatím nevíme, co u Kola očekávat. Navíc má Klaus schopnost vybudovat si armádu hybridů. I přesto, že Elena a Salvatorovi mohou být velice silní, nezdá se, že by tento ,,gang" mohl Klause zastrašit.

2. JEDEN KOLÍK ZBÝVÁ - Nedá se říct, že by Rebekah vždy přemýšlela racionálně, ale ten plán vyplvait z Damonova těla všechen sporýš se vyplatil. Ona a Klaus tímto zjistili kolik kolíků z bílého dubu, který je dokáže zabít ještě zbývá. Všechny kolíky jsou tedy už odstraněny z cesty - kromě jednoho. Vzhledem k tomu, že jediný kdo ví, kde se nachází je Alaricovo alter ego, se Klausovi šance na přežití zvyšují.

3. TYLER LOCKWOOD - Když zabijeme původního, zemře celá pokrevní linie, kterou vytvořil. Takhle jednoduché to všechno je. Takže snad ani nemusíme říkat, že zabití Klause by vedlo ke smrtí Tylera a na to Elena nedá dopustit, protože jak o ní víme, ona miluje své přátelé, rodinu a všechny bližní. Navíc, jeho přátele by jej určitě nenechali proměnit ve vysušenou mumii jen aby se mohli zbavit Klause.

4. KDO BY BYL TEN ŠPATNÝ ? - Seriál potřebuje někoho zlého. Někoho, kdo bude nahánět všem strach a dostane lidi do depek a vžene jim slzy do očí. V první sérii jsme mohli vidět Damona, jak ničí život Stefanovi. V druhé sérii se této role ujala Katherine, která se vrátila do Mystic Falls. Ta nahnala Eleně do očí slzy hned několikrát. Ale kdo je ten, koho se bojí jak darebák z první série Damon, tak mrcha seriálu Katherine ? KLAUS. Klaus, který svým chováním a tím, co je ochoten udělat pro své potěšení dokonale zastínil ty ,,zlé" z minulých sérií, kteří mu nesahali ani po paty. Je to vlastně vtipné, když uvažíte jak tato evoluce postupuje. Nejprve jsme měli nervy na Damona, který běhal po městě a zabíjel náhodné lidi, pak jsme chtěli najít plán, jak zničit Katherine, protože kvůli ní skoro skončil vztah Stefana a Eleny a teď, tady máme Klause, kterého s nimi nemůžeme ani srovnávat. Mystic Falls prostě potřebuje někoho, kdo bude terorizovat město a jeho obyvatele a odvážili by se scénaristé oddstranit z této pozice Klause? Myslím, že ne.

5. MILÁČEK DAVŮ - Nejspíš nejsme jediní, kteří se zamilovali do Klause na první pohled. I když je to krvelačná bestie plná zabíjení, všechno dělá ve velkém stylu. A ty jeho oči, úsměv a ten přízvuk - och. Pokud ho Julie Plec nechá zabít, bude se muset zdlouhavě obhajovat před námi všemi. Víme, že už pustila k vodě pár milovaných postav ( R.I.P. teto Jenno,Lexi ... ), ale žádná z nich nebyla jako KLAUS.

Happy Birthday Kevin, Daniel and Alex!

14. března 2012 v 17:11 | >>Vampire's girls<<
Krásně se nám to sešlo! Včera a dneska totiž slaví narozeniny hned tři lidé!
Daniel Gillies, který v TVD ztvárňuje postavu Elijaha slaví dnes své 36. narozeniny. Významný CW producent Kevin Williamson dnes oslví své 47. narozeniny a včera slavil své narozeniny Niny bratr Alex!!
Všem třem chlapům přejeme vše nejlepší a hudně úspěchů!

Happy 31th Birthday David Anders!

11. března 2012 v 12:49 | >>Vampire's girls<<

Ano, čtete správně! Dnes slaví své 31. narozeniny herec David Anders, kterého jsme mohli znát jako strýčka Johna a zároveň Elenina biologického otce z The Vampire Diaries.
Chceme Davidovi popřát hodně štěstí do života, spousta hereckých zkušeností a zážitků a pevné zdraví :)

VOTE ON SHORTYAWARDS

15. ledna 2012 v 14:29 | >>Vampire's girls<<..píše Damie

Na stránce shortyawards.com probíha 4.ročník udělování těchto cen, a můžete hlasovat pro naše herce z The Vampire Diaries, ale taky i pro vaše oblíbené zpěváky, oblíbené stránky, jednoduše pro vše. Všechno ale probíha přes Twitter. Nevím jak bude probíhat oceňování, protože je tam přes 4000 kategorií a nemyslím že všechny výherce těch kategorií ocení. Takže hlasujte, jak nejvíc můžete! :)

JAK MŮŽU HLASOVAT?
Klikněte na banner, který vás odkáže na stránku shortyawards. Máte tam tuto tabulku:


I nominate : Napíšete herce/herečku, nebo pro koho jdete hlasovat, jak je na Twittri.
for a Shorty Award in : Vyberete kategorii ve které pro něj jdete hlasovat
Tohle všechno se vám bude automaticky vpisovat do té tabulky, ale za because, musíte samy dopsat důvod, proč pro ně hlasujete. Bez toho vám váš hlas nevemou. Pak už jen kliknite na Tweet your vote!

PRO KOHO MŮŽU HLASOVAT?

Kinsey Schofield about The Vampire Diaries

11. prosince 2011 v 16:40 | >>Vampire's girls<<..píše Damie
Kinsey Schofield, která je redaktora, byla taky včera na akci The Ripple Effect a mluvila i s naši herci.


TVD fanoušsci, nechtěli mi toho moc říct, ale Delena fanoušsci - je tu důvod, proč oslavovat začátek dalšího měsíce, když se VD vráti.

Jedna z fanoušiček na tento status zareagovala.


Můžu předpokládat, že Delena bude žhavější?


Ano! "Hlubší" a "Žhavější". Chemie jde vybuchnout!
 
 

Reklama

VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012