The vampire diaries-Spoilers

The Vampire Diaries // Spoiler about Elijah

20. prosince 2012 v 12:43 | { VD-O Girls } píše ... Bathie
Co je s Elijahem a uvidíme ho tuto sezónu ještě?
Věřte mi, Elijah se ještě objeví. Sám Daniel doufá, že bude moct zašachovat a né jenom hrát jednu epizodu v celé sérii. Producenti přeci řekli, že promo fotky nedělali nadarmo. Nebojte se. Kol přichází taky, a nemá promo fotku. To znamená že o Elijahovi tuto sezónu ještě započujeme. Rozhodujeme se však, jestli jeho role bude důležitá anebo ne.

The Vampire Diaries / Spoiler about Delena´s Dance in Mystic Falls

20. listopadu 2012 v 23:08 | { VD-O Girls } píše ... Damie
Q: Máte nějaké informace o tom, co čeká Delenu v TVD?
A: A co tak vrátit se k jednomu z nejpamátnějších okamihů, na jejich tanec na Miss Mystic Falls v první serii? Tahle dvojice se spolu opět ocitne na tanečním parketu na tomto ročníku Miss Mystic Falls, ale tentokrát mezi nimi nebude stát Stefan (obrazně, samozřejmě). Co jiného se ještě stane v této epizodě? Vážné napětí mezi Caroline a Elenou. Žeby měly tyhle dvě informace spojitost?

The Vampire Diaries // Couple doing Dirty!

17. listopadu 2012 v 10:29 | { VD-O Girls } píše ... Eli
E!Online zveřejnilo jeden nový spoiler.Bohužel nezveřejnilo o jakou show a o jaké postavy se jedná, ale myslím, že by to zcela určitě mohlo být TVD a hlavně o DELENĚ!

Důveryhodné zdroje nám prozradily, že dvě postavy z jedné z našich oblíbených show spolu budou konečně dělat nevhodné věci. A to už brzo! A pořádně vás to překvapí!

Takže, kdo to je?

Je to obrovská zápletka, kterou nemůžeme úplně prozradit, protože.... ale notak, je to přeci zábava, ne? Ale můžeme vám říct, že tento pár :

• je součástí hlavního milostného trojúhelníku
• má spoustu fanoušků a odpůrců
• se pomalu a dlouho vyvíjel
• je součástí populární show

The Vampire Diaries // Spoiler about Elena from MegaBuzz

31. října 2012 v 16:59 | { VD-O Girls } píše ... Eli
Zabije Elena v nejbližší domě někoho? - Gene
Nemá k tomu daleko. Když jí episodě, která bude odvysílána tento týden Damon vezme na Halloweenskou party do domu bratrstva, bude si ji užívat až moc. Až dokud jí jeden z jejích nejlepších kamarádů nepřiměje uvědomit si, kam daleko až zašla. Na druhou stranu? Krev, která jí odkapává od úst vypadá, jako součást jejího kostýmu.

The Vampire Diaries // Spoiler about Caroline Forbes

25. října 2012 v 20:19 | { VD-O Girls } píše ...Abby
Něco málo o Caroline prosím.
Blonďatá upírka z Vampire Diaries se spřátelí s Klausem po tom, co bude žárlit, že má před ní její přítel tajemství. Hrozně sexy tajemstvíčko: Ve svém domě ukrývá kamarádku Hayley- vlkodlačici a Caroline o tom nemá ani zdání.

The Vampire Diaries // Spoiler about Alaric!

24. října 2012 v 22:08 | { VD-O Girls } píše ... Bathie
Pamatujete si ještě Alarica? Ano, to je ten který se doslova v poslední epizodě zjevil. Nuže, toto nebude
poslední krát co jsme ho v show viděli. Plec dokonce řekla že "zamíchá karty". Naznačila něco s Bonnie. Bude to ten přechod mezi dvěma stranami? Pomůže se mu dostat zpět? Dostane se vůbec zpátky? Na tyto otázky bohužel nezná odpověď ani samá Julie.

The Vampire Diaries // Spoilers - what will happen to 4x06

24. října 2012 v 20:34 | { VD-O Girls } píše ...Abby
1. Stelena - jízda na motorce.
V epizodě, která se odvysílá tento týden 'The Rager' vezme Stefan Elenu na vzrušující výlet, aby jí ukázal, že život upíra umí být i zábava. Zatím, co sa Damon překvapivě spojí s Meredith a Klausom, Rebekah sa snaží opět flirtovat s Mattem a zabodne svoje prstíky do našeho nováčka, April.
2. Delena - alkoholická párty.
Damon s Elenou navštíví Halloweensku párty bratstva, na kterou se mají převléknout za svojeho nejoblíběnějšího filmového vraha a jeho obět. Všechna umělá krev a opilá mládež umožní Damonovi naučit Elenu něco o tom jak si vybrat obět. Stefan tyto metody, ale neschvaluje - no, ale co nadělá Elena si v tom bude libovat.3. Čas flashbacku!
Klaus prozradí Stefanovi něco o skupině lovců upírů, na které on a jeho rodina narazili ve 12. století. Uvidíme i Alexandra - jeho minulost s Rebekou a spojení s dnešním Mystic Falls, to vás určitě všechny překvapí.
4. Halucinace.
V 6. epizodě s názvem 'We All Go A Little Mad Sometimes' zažije Elena, která sa stále snaží vyrovnat se svojí přeměnou, hrůzostrašné halucinace, kvůli kterým udělá nebezpečnou chybu. Nic vám to něříká ? Všímenjte si hlavně některé vy-víte-co mezi Elenou a Stefanem, v epizodě 4x06.5. Nejméně jeden rozchod.
Do krátké přestávky, která bude na Den díkuvzdání, to jeden pár skutečně nezvládne. Všechno dobré jednou prostě musí skončit, ne?

The Vampire Diaries // Spoiler about Phoebe Tonkin

24. října 2012 v 19:44 | { VD-O Girls } píše ...Abby
Dostane sa Phoebe Tonkin (Hayley) mezi Vampire Diaries dvojici, Tylera a Caroline?
Naštěstí pro fanoušky týmu Forwood, Hayley bude mít na práci uplně jiné věci,než se zdržovat v blízkosti svého starého kamaráda Tylera. "Hayley není v seriálu aby se mísila do vztahů jiných " vysvětluje Phoebe. "Je to divoška, prostě je ráda v blízkosti muže!" Tak proč se vrací do Mystic Falls? "Snaží se zjistit něco o své minulosti a vě městě najde pár lidí, kteří by jí v tom mohli pomoct," odpovídá Phoebe. Vzhledem k tomu, že je vlkodlačice měli by si na ní lidé dávat pozor!

The Vampire Diaries // Spoiler about 4x06

24. října 2012 v 16:04 | { VD-O Girls } píše ...Abby
K šesté epizodě, která se jmenuje ' We All Go A Little Mad Sometimes ' se objevil jeden spoiler v podobě věty, která by se měla týkat Eleny.
Znění věty :' Terrifying hallucinations leave Elena shaken and confused, causing her to make a dangerous mistake.' V překladu tato věta znamená: ' Elena by měla být otřesena a zmatena příšernými halucinacemi , díky kterým udělá nebezpečnou chybu. '

The Vampire Diaries // Hláška k 4x08

24. října 2012 v 15:49 | { VD-O Girls } píše ... Eli
Objevil se jeden spoiler k epizodě 4x08. V ní by se pravděpodobně měla objevit tato věta, kterou řekne Stefan Damonovi :

"Jen ještě jedna věc předtím, než půjdu..jsem pořád naštvaný, protože jsem ji ztratil kvůli tobě!"

Tak jsem teda zvědavá, co tato věta znamená. Znamená to snad, že v show dají prostor Deleně? Na to si ale asi budeme muset počkat :)
 
 

Reklama

VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012