The Vampire Diaries-Synopsis

The Vampire Diaries 5x08 Dead Man on Campus // Synopsis

31. října 2013 v 19:34 | { VD-O Girls } píše ...Katie
PÁRTY JE U KONCE - Elena a Caroline se rozhodnou, že je načase uspořádat na Whitmorské univerzitě pořádný večírek, ale jejich plány jsou přerušeny, když Jesse náhle potřebuje Carolininu pomoc. Nakonec, Damon najde děsivý objev o tajné společnosti.

The Vampire Diaries 5x07 Death and the Maiden // Synopsis

24. října 2013 v 21:20 | { VD-O Girls } píše ...Nilijah
SÍLA DVOJNÍKŮ - Zatímco se Elena s Damonem snaží Stefanovi vysvětlit Amařinu situaci, Dr. Wes sdělí Katherine jisté velmi závažné zprávy. Nadia bude hledat Katherine a objeví se na koleji u Caroline. Po překvapujícím rozhovoru s Amarou, Jeremymu a Bonnie svitne naděje. Silas nedodrží svůj slib, čímž způsobí, že Damon se musí obrátit na Tessu o pomoc se svým novým plánem a Stefan se srdceryvně přizná Damonovi a Eleně.

The Vampire Diaries 5x06 Handle With Care // Synopsis

18. října 2013 v 15:00 | { VD-O Girls } píše ...Katie
NEZNIČITELNÝ - Silas šťastně oznamuje jeho nový cíl Damonovi a Eleně, ale oni jsou na pochybách když jim slíbí splnit jeden důležitý úkol na oplátku za jejich pomoc. Tessa (guest star Janina Gavankar) sebevědomě říká Stefanovi o jejím dalším kroku, ale potom zjišťuje, že se jí Silasovi podařilo přelstít. Zoufalá Katherine objevuje nové a neočekávané důsledky, když se znovu stala člověkem a uvědomí si, že potřebuje nové místo k pobytu. Tak za místo na koleji, nabídne ukázat Caroline jak dostat odpovědi z Dr. Macfielda (guest star Rick Cosnett). Jeremy se silou dotkne Bonnie a je odhodlaný stát za ní. Nakonec, Damon je ohromen když příjde na tajný plán Tessy.

The Vampire Diaries 5x05 Monster´s Ball // Synopsis

11. října 2013 v 17:10 | { VD-O Girls } píše ...Katie
KARNEVAL ZATRACENÝCH - Na kampusu Elena pozná Aarona, smutného a tajnůstkářského studenta. Elena a Damon se zúčastní Whitmorského historického bálu převlečeni za Anne Boleyn a Jindřicha VIII. Na bále si Elena zatančí s Dr. Maxfieldem, který pro ni má znepokojivou zprávu. Večer na tomto bále přivede Caroline ze štěstí až ke zlomenému srdci. Mezitím Nadia odhalí svou překvapivou historii s Katherine a Damon se pokusí uzavřít dohodu se Silasem. Silas požaduje, aby Damon spáchal nemyslitelný čin, který povede k násilné konfrontaci.

The Vampire Diaries 5x04 For Whom the Bell Tolls // Synopsis

5. října 2013 v 11:00 | { VD-O Girls } píše ...Katie
PAMÁTEČNÍ DEN - Zatímco Mystic Falls dodržuje svůj tradiční Vzpomínkový Den na počest mrtvého, Damon a Elena se pokoušejí pomoct Stefanovi přenést se přes matoucí doby, což je úkol, ve kterém skončí Elena na svojí emocionální cestě sama. Starostlivý Matt se snaží přijít na důvod, který se skrývá za jeho záhadnými výpadky paměti a Caroline se snaží Jesseho (hostující hvězda Kendrick Sampson) lépe poznat. Damona tvrdě zasáhne Jeremyho šokojící přiznání. A nakonec, Dr. Maxfield (guest star Rick Cosnett) dává plán do pohybu, což všechno změní.

The Vampire Diaries 5x03 Original Sin // Synopsis

29. září 2013 v 13:19 | { VD-O Girls } píše ...Katie
TAJEMSTVÍ MINULOSTI - Když mají Elena a Katherine stejný sen o tom, že je Stefan v nebezpečí a zoufale potřebuje jejich pomoc, přesvědčí Damona, aby jim Stefana pomohl najít. Nicméně, jejich plán je zmařen tajemnou mladou ženou jménem Tessa (hostující hvězda Janina Gavankar), která ví všechno o Stefanově historii. Záběry do minulosti ukazují vzdálený čas a místo, kde Tessa odhaluje šokující tajemství v její minulosti a co má v plánu do budoucnosti a posílá tak znepokojující zprávu pro Damona o jeho vlastní budoucnosti. Silas vynutí neochotného komplice, aby mu pomohl najít Katherine, což vede k matoucí a život ohrožující situaci pro Matta. Na závěr, Silas odhaluje důvod proč je odhodlaný najít Katherine. Damon a Elena čelí znepokojující nové realitě.

The Vampire Diaries 5x02 True Lies // Synopsis

22. září 2013 v 21:40 | { VD-O Girls } píše ...Katie
POHŘEŠOVANÉ OSOBY - Aniž by řekl Eleně, že se Stefan pohřešuje, obrací se Damon na šerifku Forbes, aby mu pomohla s hledáním svého bratra. Elena a Caroline se snaží zjistit, kdo na školním areálu univerzity utajuje vraždu a jeden z dalších studentů Whitmoreské Univerzity jménem Jess (hostující hvězda Kendrick Sampson) poskytuje Eleně záhadnou informaci o profesoru Wesi Maxfieldovi (hostující hvězda Rick Cosnett). Zatímco se Jeremy snaží vrátit ke svému starému životu, je nadále jediným, kdo může vidět a mluvit s Bonnie, ale nemůže ji přesvědčit, že je čas, aby se ostatní dozvěděli, že obětovala svůj život za ten jeho. Poté, co se Damon dozví, že Silas hledá Katherine, žádá Matta a Jeremyho, aby ji drželi dál z dohledu, ale situace se rychle vymyká kontrole. Nakonec, Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) používá násilí, aby dosáhla svých záměrů.

The Vampire Diaries 5x01 I Know What You Did Last Summer // Synopsis

13. září 2013 v 22:59 | { VD-O Girls } píše ...Katie
VYSOKOŠKOLSKÉ DNY - Poté, co strávili léto v radosti z jejich vášnivého vztahu, se Damon ujišťuje, že se Jeremy přizpůsobí, po svém návratu z mrtvých. Elena je nadšená ze stěhování na kolej v nedalekém College Whitmore se svou přítelkyní Caroline a obě stále věří, že Bonnie celé léto cestovala a brzy se k nim připojí. Ale jsou překvapeni, když se ukáže studentka jménem Megan (hostující hvězda Hayley Kiyoko) a oznamuje jim, že s nimi bude sdílet pokoj na koleji. Katherine nečekaně vstoupí do domu Salvatorů a prosí ​​Damona, aby jí pomohl, protože je teď člověk a můžou jí ublížit nepřátelé. Matt a Rebekah se vrátí do Mystic Falls poté, co strávili divoké léto v Evropě a kde se setkali s tajemnou kráskou Nadiou (hostující hvězda Olga Fonda) . Elena se nemůže zbavit pocitu, že je něco se Stefanem v nepořádku a Silas se děsivým způsobem objeví na párty "konec léta" na náměstí.

The Vampire Diaries 4x23 Graduation // Synopsis

5. září 2013 v 23:23 | { VD-O Girls } píše ...Katie
KDO SI VEZME LÉK? - V den maturit, Mystic Falls je zamořené duchy, kteří chtějí vyřešit staré účty a naplnit jejich nadpřirozené osudy. Damonův život je po setkání s určitým duchem v ohrožení. Mezitím Matt a Rebekah spojí své síly, aby bojovali proti duchovi, který je odhodlaný najít lék. Ve chvíli, kdy jsou všichni shromážděni na maturitní projev, sbíhají se duchové a s nimi přichází i pomoc od nečekaného hrdiny. Caroline dostane nečekaný a dojemný maturitní dárek a Bonniin plán směruje k uzavření opony. Elena se rozhodne ohledně bratrů Salvatorovic a čelí k velkému střetnutí s Katherine. Nakonec Stefan objeví děsivý klíč k tajemství, které obklopuje Silase.

The Vampire Diaries 4x22 The Walking Dead // Synopsis

5. září 2013 v 23:00 | { VD-O Girls } píše ...Katie
NĚCO ZLÉHO - Jak se blíží maturitní den, Caroline se snaží rozptýlit Elenu tím, aby se soustředila na jednoduché úkoly, jako je třeba rozesílání oznámení, ale to stejně Elenu neodvrátí od její nové posedlosti. Šerifka Forbesová si zavolá Damona a Stefana do nemocnice na pomoc, kde někdo napadá pacienty. Bonnie, která se stále snaží donutit Katherine aby jí pomohla, se odmítá vzdát svého plánu porazit Silase. Mezitím, co divoká vichřice v Mystic Falls způsobí výpadek proudu, z ničeho nic se ve městě objeví duchové - někteří s dobrými úmysly a někteří usilující o pomstu. Zach Roerig (Matt) i Claire Holt (Rebekah) v této epizodě účinkují.
 
 

Reklama

VD-ONLINE || ARCHIV || © 2010 - 2012